הטיפולים השונים שניתן לקבל במרפאתנו

 

טיפול בגז צחוק

במרפאת השיניים לילדים אנו משתמשים בגז צחוק, בכדי להקל על המטופלים שלנו לעבור את הטיפול. הטיפול בגז צחוק הוא בטוח ומאפשר שליטה קלה יותר על המטופל והקלה על חווית הטיפול והפיכתו לטיפול נעים יותר. במהלך  הטיפול  מוזרם גז צחוק ע"י מסכה מיוחדת  מסוג פורטר והעודפים מסולקים מהחדר ואינם מתפזרים בחדר כך שהסובבים את המטופל אינם שואפים אותו

גז הצחוק משרה נינוחות למטופל ובסיום הטיפול המטופל יכול להרגיש סחרחורת קלה

 

חבלות בשיניים 

חבלות בשיניים מתחלקות לחבלות בשיניים ראשוניות (חלביות) וקבועות. 

בשלב ראשון חשוב לשמור על רוגע, ילד שעובר חבלה חשוב ששהורה שלו ישאר רגוע (ככל הניתן), יצור קשר מיידי עם מרפאת השיניים לילדים ויגיע אלינו.

במקרה של אבולסיה , מצב שבו השן יצאה מתוך המכתשית. בשיניים קבועות בחצי השעה הראשונה צריך לנקות את השן ולנסות להחזירה למקומה ולאחר מכן להגיע למרפאת השיניים לילדים. במקרה של שיניים קבועות שלא ניתן היה להחזיר מיד חמקום יש לשמור את השן בחלב ולהגיע מיד למרפאת השיניים לילדים.

בוטוקס ומילוי קמטים

במסגרת מרפאתנו ניתן לקבל טיפולים קוסמטיים כמו זריקות בוטוקס ומילוי קמטים על ידי חומצה היאלורונית. הטיפולים מבוצעים על ידי ד"ר חיט טלי שעברה הכשרה בתחום והוסמכה לביצוע טיפולים אלו.

טיפולי שרש

כיום טיפולי השרש מבוצעים במרפאת השיניים לילדים ע"י ד"ר דבורקין אילנה, מומחית לטיפולי שרש. טיפול השרש מבוצע בכלים חדשניים ומיכשור חדיש. טיפול השרש מעניק למעשה את היסודות שעליו יבנה השיקום הקבוע של השן. לכן הוא מבוצע תוך הקפדה יתרה על ידי מומחית לאנדודונטיה (טיפולי שרש).

חשיבות רבה ישנה גם בטיפולי שרש מלאים או חלקיים בשיניים נשירות (חלביות). השיניים הטוחנות החלביות נשארות בפה עד גיל 12 לכן ישנה חשיבות רבה על שמירתם.

כמן כן מתחת לשיניים החלביות נמצאים הנבטים של השיניים הקבועות. דלקות ופגיעות בשרשים של השיניים החלביות עלול להוביל לפגיעה בשיניים הקבועות

 

עזרה ראשונה

מרפאת השיניים לילדים נותנת מענה של עזרות ראשונות בשעות הפעילות שלה. בכל מקרה של כאב חריף, חבלה או תלונה של הילד, ניתן ליצור קשר עם מרפאת השיניים לילדים ולהגיע לקבלת טיפול ראשוני בבעיה.

אנו מעודדים הורים ליצור קשר בכל מה שנראה כבעיה, עדיף להגיע מספר פעמים ב"אזעקת שווא" מאשר לפספס בעיה.

שתלים

במרפאת השיניים לילדים ניתן לקבל טיפולים כרורגיים. בהם, שתלים, עקירות כרורגיות, הרמות סינוס וכו'. טיפולים אלו מבוצעים על ידי מומחה לכרורגיית פה ולסת. ד"ר שלומי לדרמן

אורטודונטיה

טיפול ליישור שיניים לילדים ומבוגרים.

טיפול באמצעות סמכים  ננעלי גומיות או ננעלים מעצמם שקופים או מתכתיים חברת 3M.

טיפול בלתי נראה באמצעות קשתיות אקריל שקופות מסוג אינויזליין ארצות הברית.

טיפול באמצעות סמכים מודבקים בחלק הפנימי של השיניים מסוג אינקוגניטו גרמניה.

הוסמך במרכז WILCKO  בארצות הברית לטפל בטיפול אורתודונטי מואץ למבוגרים בשיטת WILCKODONTICS  .

משתף פעולה עם רופאים משקמים ורופאי חניכיים ומארגן את השיניים כהכנה לשיקום הפה.

משתף פעולה עם המחלקות לכירורגיית פה ולסת ומכין את המטופלים לניתוח לסתות על פי הנחיית המחלקות.

מרפאות נוספות בהם עובד ד"ר מנדי גרוס

 

טיפולים משמרים

הטיפול המשמר במרפאת השיניים לילדים, הוא למעשה שחזורים (סתימות) שנועדו לשמר את השן לאחר פגיעה בה על ידי ריקבון (עששת) או חבלה. השחזורים מבוצעים על ידי מיטב החומרים בכדי להעניק לשן את המראה המקורי שלה. למותר לציין שהשחזורים מבוצעים על ידי חומרים אסטתיים שמחזירים לשן את הפונקציונליות שלה ואת המראה הטבעי שלה.

דגש מיוחד הושם אצלנו על שמירת השיניים, צחצוח, ניקויי וטיפול תקופתי עם פלואוריד נועד לשמר את השיניים של הילדים.

ישור שיניים

במרפאת השיניים לילדים אנו מבצעים ישור שיניים על ידי אורטודונט מומחה. 

השימוש בידע נרחב ונסיון רב שנים מבטיח תוצעות מעולות ואלפי חיוכים מושלמים.

הטיפולים מבוצעים על ידי ד"ר גרוס מנדי.

מעניקים לילדכם חיוך בריא